Słowo wstępne

Witajcie,

minęło kilka miesięcy odkąd zamieściłem ostatni publiczny wpis w sieci. Poprzednie wpisy zamieszczane były w podobnych odstępach czasowych, jednak w ostatnim okresie odczułem wzmożoną chęć dzielenia się swymi przemyśleniami z potencjalnymi odbiorcami. Na przeszkodzie stanął jednak problem techniczny, który dotknął poprzedniego miejsca, które przez kilka lat zdołało pomieścić (jeśli mnie pamięć nie myli) coś powyżej 1800 wpisów. Pozostała nostalgia i żal oraz nadzieja, że jeszcze kiedyś wszystko zostanie przywrócone. Nim jednak to nastąpi podjąłem kroki wznowienia bloga na nowym serwerze.

Choć nie wypada źle wyrażać się o gospodarzach, to pierwsze wrażenia nie są zbyt pozytywne. Jakieś to zbyt rozbudowane, jakieś cholerstwa mi tu wyskakują z boku co chwilę. Jakieś mało intuicyjne (na początku przynajmniej). Nie to co stary dobry nlog. Trudno, czasy się zmieniły, trzeba odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Byle było stabilne, byle by działało i nie doprowadzało do szału powolnością działania. Jeśli jeszcze przypadkiem okaże się, że i inni blogerzy stanowią podobne środowisko co na nlogu, to całkiem przyjemna może się okazać ta przeprowadzka.

Podobnie jak przy pierwszym wstępie tak i przy reaktywacji na dzień dobry zaznaczam, iż piszę przede wszystkim dla siebie. Potencjalni odbiorcy wraz ze swymi komentarzami mile widziani, choć nie wymagani. Zajrzy może stary znajomy z polecenia, zajrzy może ktoś przypadkowy – jeśli się spodoba, to pewnie zajrzy ponownie. Jeśli treści mu się nie spodobają bądź wręcz urażą – niekulturalnie acz dosadnie powiem, iż mam na to wyjebane. Treści będą różne w zależności od bieżących wydarzeń mniej lub bardziej wpływających na moje życie, w zależności od przemyśleń bądź tego co zobaczę, usłyszę, poczuję. Najbardziej zależy mi na tym, aby po latach móc wrócić do starych wpisów i nawet jeśli zapomnieć czego konkretnie dotyczyły, to doskonale się ze sobą zgadzać w kwestii światopoglądu. To chyba tyle tytułem wstępu.

(Teraz jak to kurwa się dodaje?!)

2 myśli do „Słowo wstępne”

Dodaj komentarz